Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Personel A.Ş. Müdürlüğü bünyesinde çalışan personelle kahvaltıda bir araya geldi. 

Geçen hafta Temizlik İşleri, Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerle sabah mesaisine başlayan Başkan Akın, personeliyle bir araya gelmeye devam ediyor. Personel A.Ş. Müdürlüğü bünyesinde görev yapan personelle bugün Orta Park Restoran’da düzenlenen kahvaltıda buluşan Akın, Turgutlu’ya birlikte hizmet etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şöyle konuştu:

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI AKPOLAT, HAYATA GEÇİRDİKLERİ PROJELERİ BASIN MENSUPLARIYLA PAYLAŞTI BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI AKPOLAT, HAYATA GEÇİRDİKLERİ PROJELERİ BASIN MENSUPLARIYLA PAYLAŞTI

Güne ve mesaimize Turgutlu’muza birlikte hizmet ettiğimiz, her zaman birlikte olduğumuz çalışma arkadaşlarımızla başladık. Hep birlikte Turgutlu’muz ve hemşehrilerimiz için var gücümüzle çalışarak en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Gün ve saat mefhumu gözetmeden güzel Turgutlu’muz için mesai arkadaşlarıma emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”

Programda Akın’a, Belediye Başkan Yardımcısı Evren Erbaş, Personel A.Ş. Genel Müdürü Orhan Eratıcı, Belediye-İş Sendikası Manisa Şube Başkanı Gökay Zengin ve sendika yetkilileri katıldı.

Kaynak: anka