Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, ilçede gelecek dönem hayata geçireceği projeleri tanıtmak üzere 3 Mart Pazar günü toplantı düzenleyecek.
Başkan Ataç, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde yeniden seçilmesi durumunda kentte hayata geçireceği çalışma ve projeleri kamuoyuna açıklayacak. Toplantı, 3 Mart Pazar günü saat 14.30’da Yunus Emre Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek.
Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Ataç, şunları kaydetti:
“Tepebaşı için, güzel kentimizi daha iyi noktalara taşıyabilmek adına duyduğumuz heyecan, ilk günkü canlılığı ile artarak devam ediyor. 1 Nisan sabahından itibaren kentimize yeni bir soluk kazandıracak gelecek dönem projelerimizi anlatacağımız lansmanımıza tüm hemşehrilerimi davet ediyorum.”