Sarsılmaz, Suudi Arabistan’da düzenlenen World Defense Show (WDS) Fuarı’na 85 silah modeliyle katıldı. 

Sarsılmaz, Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da 4-8 Şubat arasında düzenlenen World Defense Show (WDS) Fuarı’nda 66 tabanca, 14 askeri tüfek ve 5 makineli tüfek modeliyle yer aldı. Sarsılmaz’ın standında SAR9, SAR9 SC, K12 SPORT model tabancalarla askeri araçlara entegre edilebilen ağır makineli tüfek SAR 127 MT ve makineli tüfek SAR 762 MT büyük ilgi gördü. 

Bir askeri birliğin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürün çeşitliliğine sahip olan dünyanın sayılı üreticilerinden Sarsılmaz’ın geliştirdiği 300’ün üzerinde askeri ve sivil model, 80’den fazla ülkenin silahlı kuvvetleri, emniyet teşkilatları ve sivil kullanıcıları tarafından tercih ediliyor.  

TÜRK TELEKOM İŞTİRAKİ ARGELA'NIN ÇÖZÜMLERİ BÖLGE ÜLKELERDE TÜRK TELEKOM İŞTİRAKİ ARGELA'NIN ÇÖZÜMLERİ BÖLGE ÜLKELERDE

FUAR, SAVUNMA SEKTÖRÜNÜN GELECEĞİNİ KEŞFETME İMKANI SUNUYOR 

“Yarına hazırız” mottosuyla Suudi Arabistan Askeri Sanayiler Genel Otoritesi’nin düzenlediği World Defense Show (WDS), beş gün sürüyor. Bu yıl ikinci kez düzenlenen fuar, dünya çapındaki teknolojik gelişmelerle birlikte savunma endüstrisinin kara, deniz ve hava savunma sektörlerinin geleceğini keşfetme olanağı sunuyor. Küresel savunma sanayii devlerinin bir araya geldiği World Defense Show'da, dünya savunma endüstrisinin tüm savunma alanlarında ağ oluşturması, ortaklık kurması, bilgi paylaşımı yapması, yenilikleri ve yeni yetenekleri keşfetmesi için ortam oluşturulması hedefleniyor. 

World Defense Show, dünya genelinde on binlerce sektör profesyonelinin, tedarik zincirinin her seviyesindeki önemli savunma figürlerinin, hükümet yetkililerinin, karar vericilerin ve düşünce liderlerinin ilgisini çekiyor.

ADVERTORİAL YAYIN

Kaynak: anka