CHP Genel Başkanı Özgür Özel, seçim çalışmasında bulunduğu alanda silahlı saldırı meydana gelen AKP'nin Küçükçekmece Belediye Başkan adayı Aziz Yeniay’ı telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

ERKAN BAŞ: “ÇANKAYA GİBİ BİRÇOK YERDE DE BİR MUHALEFET TEMBELLİĞİ BAŞLADI. ‘BURANIN ONURLU İNSANLARI NASILSA BUNLARA OY VERMEZ, O ZAMAN BURAYA CEKETİMİZİ ASAR KAZANIRIZ’ DİYE DÜŞÜNÜYORLAR. BİZ BU SEÇİMDE O CEKETLERİ GARDIROPLARA ASMAYA GELDİK” ERKAN BAŞ: “ÇANKAYA GİBİ BİRÇOK YERDE DE BİR MUHALEFET TEMBELLİĞİ BAŞLADI. ‘BURANIN ONURLU İNSANLARI NASILSA BUNLARA OY VERMEZ, O ZAMAN BURAYA CEKETİMİZİ ASAR KAZANIRIZ’ DİYE DÜŞÜNÜYORLAR. BİZ BU SEÇİMDE O CEKETLERİ GARDIROPLARA ASMAYA GELDİK”

Bu akşam saatlerinde AKP’nin İstanbul Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Aziz Yeniay’ın seçim çalışmasında bulunduğu alanda silahlı saldırı meydana geldi. Saldırıda bir kadın yaralandı. CHP Genel Başkanı Özgür Özel, AKP'nin Küçükçekmece Belediye Başkan adayı Aziz Yeniay’ı telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Özgür Özel bir başka paylaşımında ise "Olayda bir vefatın yaşanmadığı bilgisi, içimizi rahatlattı. Yaralanan yurttaşımıza acil şifalar diliyorum." ifadelerini kullandı. 

Kaynak: anka