(İSTANBUL) - Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, temmuz ayına özel yeni otomobil alımlarında geçerli finansman seçeneklerini daha avantajlı olacak şekilde güncelledi.

C 200 4MATIC Sedan ve C 200 4MATIC All-Terrain otomobillerde Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde kurumsal müşteriler 500 bin TL krediye 6 ay vadede yüzde 2,29 faiz fırsatı ile temmuz ayına özel kampanyadan yararlanıyor. Ayrıca 12 ay 500 bin TL yüzde 3,19’dan başlayan faiz oranları, 24 ay yüzde 3,49’dan başlayan faiz oranları veya 36 aya kadar vadeli kredilerde yüzde 3,59’dan başlayan faiz oranları uygulanıyor. 

EQA 250 ve EQB 250 için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde temmuz ayında kurumsal müşteriler 500 bin TL’ye kadar krediye 12 ay vadede yüzde 0 faiz fırsatı ile araçlarını alabiliyor. 24 ay yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranları veya 36 aya kadar vadeli kredilerde yüzde 1,99’dan başlayan faiz oranları uygulanıyor. İsteyen kurumsal müşteriler ise Temmuz ayına özel finansman seçenekleri yerine wallbox, 2 yıl kasko, ücretsiz 2 servis bakımı ve 30 bin TL şarj desteğini seçebiliyor. Tüm bireysel müşteriler Temmuz ayına özel wallbox, 2 yıl kasko, ücretsiz 2 servis bakımı ve 30 bin TL şarj desteği fırsatından faydalanabiliyor. Kurumsal müşteriler iki kampanyayı aynı anda kullanamıyor.

2024 model yılı EQS 450 4MATIC modelini tercih eden müşterilere wallbox, 2 yıl kasko ve ücretsiz 2 servis bakımı sunuluyor.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç kampanyaları 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in sunduğu esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle Vito sahibi olmak da kolaylaşıyor. Vito, kendi sınıfına göre ilk satın alma maliyetinin düşüklüğü, sahip olduğu yüksek kalite standartları, ekonomik yakıt kullanımı, artırılan güvenlik donanımları gibi birçok farklı avantaja sahip. Farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Vito sahibi olmak için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda 4x4 çekiş tipindeki araçlarda 500 bin TL kredi için 5 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından yararlanılabiliyor.

Yüzde 3,14 faiz oranı, Vito 4x4 çekiş tipli modellerinde Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 1 milyon TL kredi kullanımında ve 12 ay vadede geçerli. Sprinter, far ve yağmur sensörü, rüzgâr savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile farklılaşıyor. Satın alımlarda Mercedes-Benz Kasko tercih edildiğinde 500 bin TL kredi için, 5 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajı sunuluyor. Yüzde 3,14 faiz oranı, Sprinter Tüm modellerinde Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 1 milyon TL kredi kullanımında ve 12 ay vadede geçerli. 

Mercedes-Benz Certified araçlar da çok avantajlı fiyatlarla tüm ticari işletmeleri ve ticari araç almak isteyenleri bekliyor. Mercedes-Benz Kasko’ya özel 600 bin TL kredi için, 5 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkânı ile ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor. 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in kampanyası dahilinde uygulanacak kredi tutarları sadece kurumsal müşterilere özel tanımlanıyor. Bireysel/Şahıs Firması-Özel seçim başvurularda kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ve vade kullanımı hakkında; nihai fatura bedeli 400 bin 1 TL ile 800 bin TL olan araçlarda bedelinin yüzde 50'si ve 36 ay vade, 800 bin 1 TL ile 1 milyon 200 bin TL olan araçlarda bedelinin yüzde 30'u ve 24 ay vade, 1 milyon 200 bin 1 TL ile 2 milyon TL olan araçlarda bedelinin yüzde 20'si ve 12 ay vade kredi kullanılabiliyor. 

Kampanya 31.07.2024’e kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş., piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes-Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. kredi başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

Mercedes-Benz, premium segmentteki liderliğini sürdürüyor Mercedes-Benz, premium segmentteki liderliğini sürdürüyor

Detaylar içinwww.mbfh.com.tr’ sayfasının yanı sıra en yakın Mercedes-Benz acentesine danışılabilir.

Aynı dönem içerisinde iki kampanya aynı anda kullanılamaz. Mercedes-Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. kampanya içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

ADVERTORIAL YAYIN

Kaynak: anka