ALİ ABBAS ERTÜRK: "ÖĞRENCİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAMASI GEREKEN YURT YETKİLİLERİ, AHLAK BEKÇİLİĞİNE SOYUNAMAZ" ALİ ABBAS ERTÜRK: "ÖĞRENCİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAMASI GEREKEN YURT YETKİLİLERİ, AHLAK BEKÇİLİĞİNE SOYUNAMAZ"

Menderes Belediyesi tarafından ilçe genelindeki tabelalarda yenileme ve düzenleme çalışması yapılıyor.

Menderes Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında ilçe genelinde yer alan totem, tabela ve levhalarda yenileme ve düzenleme çalışması yapılıyor. Belediyeye ait alanlarda yer alan ve hava koşulları nedeniyle rengi solan, yıpranan veya çeşitli nedenlerle kırılan, parçalanan tüm alanlar müdürlüğe bağlı basım-yayım birimi tarafından yenileniyor.

İlçe genelinde her alanda yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını belirten  Menderes Belediye Başkanvekili Erkan Özkan, "Menderesimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla gelişmekte olan ilçemizi modern bir görünüme kavuşturmak adına hareket ediyoruz. Bu kapsamda belediyemize ait alanlarda ki tüm totem, tabela ve levhalarda yenileme ve düzenleme çalışmalarımız gerçekleştiriliyor. Özellikle de parklarımız başta olmak üzere sosyal donatı alanlarımızın tamamı ekiplerimizin çalışması sonrası yeni haline kavuşacak" dedi.