Marmaris Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen ‘Unutulmaz Yeşilçam Şarkıları’ konserinde Belkıs Özener ve Çiğdem Gürdal, sahne performansları ile müzikseverlere unutulmaz dakikalar yaşattı.

Armutalan Kültür Merkezi'ndeki konseri Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Suzan Zift de izledi. Dilrüba Türk Müziği Topluluğu, Doç. Dr. Kısmet Deliveli'nin yönetiminde, 'Akşamı Süzme Deniz', 'Dilde Dilruba', 'Gizli Aşk Bu', 'Aşka Gönül Vermem', 'Aşkın Bahardı', 'Sevilde Neşelen' gibi eserleri seslendirirken, en çok alkışı Belkıs Özener aldı.

MERSİN MARATONA HAZIR: 5. ULUSLARARASI MERSİN MARATONU İÇİN ÇİP VE KİT DAĞITIMI SÜRÜYOR MERSİN MARATONA HAZIR: 5. ULUSLARARASI MERSİN MARATONU İÇİN ÇİP VE KİT DAĞITIMI SÜRÜYOR

Yaşına rağmen sahnede adeta devleşen sanatçı, Yeşilçam filmlerinde seslendirdiği unutulmaz şarkıları söyledi. Ayakta alkışlanan sanatçılar, performanslarıyla dinleyicileri hayran bıraktı.

Konserin sonunda Marmaris Belediyesi adına Başkan Yardımcısı Suzan Zift, sanatçılara teşekkür ederek plaket ve çiçek takdim etti.