Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri, Manavgat Belediyesi Hizmet Binası önünde bulunan Sonbahar Yolu’nda etkinlik düzenledi.

Sonbahar mevsiminin gelmesiyle birlikte belediye bahçesindeki yaprakları süpürmeyerek vatandaşlar için çekim alanı oluşturan Manavgat Belediyesi’nin Hizmet Binası bahçesi, Side Kreşi öğrencilerinin etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Miniklerin gerçekleştirdiği “Sonbahar Dinletisi” etkinliğine, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve kreş öğretmenleri, öğrenciler ve kreş çalışanları katıldı.

Miniklerin pankartlarla yazdığı “Seni Çok Seviyoruz” yazısı Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i duygulandırdı. Başkan Sözen, kendilerine anlamlı sürpriz yapan miniklerin yanlarına giderek onlarla sohbet etti, oyunlar oynadı. Öğrencilere, etkinlik kapsamında ıhlamur ve tarçınlı kurabiye ikramında bulunuldu. Sonbaharın gelişini büyük bir heyecanla karşılayan minikler, hafızalara kazınmış müzikleri hep birlikte söyledi.

Başkan Şükrü Sözen miniklerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Etkinlik sonunda belediye bahçesinde gönüllerince oynayan çocukların mutluluğu ise neşe dolu anlara sahne oldu. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen etkinlikten büyük bir keyif aldığını belirterek, öğrencilere ve emeği geçenlere teşekkür etti.

ORHAN SARIBAL, ELAZIĞ'DA İBB’NİN YAPTIRDIĞI OKULDA İNCELEMELERDE BULUNDU: "HİÇBİR GENCİN BİR YURDUN ASANSÖRÜNDEN DÜŞEREK HAYATINI KAYBETMEYECEĞİ BİNALARI İNŞA EDEBİLİRİZ" ORHAN SARIBAL, ELAZIĞ'DA İBB’NİN YAPTIRDIĞI OKULDA İNCELEMELERDE BULUNDU: "HİÇBİR GENCİN BİR YURDUN ASANSÖRÜNDEN DÜŞEREK HAYATINI KAYBETMEYECEĞİ BİNALARI İNŞA EDEBİLİRİZ"