Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Nazilli Pazarı'nı ziyaret ederek, esnaf ve Kuşadası Nazilli Halk Pazarı Derneği Başkanı İbrahim Şahin ile bir araya geldi. 

Kentin çeşitli noktalarında vatandaşlarla buluşmayı sürdüren Başkan Günel’in adresi bu kez Kadıkalesi Mahallesi’nde bulunan Nazilli Pazarı oldu. Günel, Nazilli Pazarı ziyaretinde Kuşadası Nazilli Halk Pazarı Derneği Başkanı İbrahim Şahin tarafından karşılandı. 

Günel, 5 yıl boyunca Nazilli Pazarı’nı sık sık ziyaret ederek esnafın taleplerini dinlediğini belirterek, “Göreve geldiğimizde Nazilli Pazarı’nın pek çok eksiği vardı. Tuvalet sorununun çözümünden ortak elektrik kullanımına son verilmesine kadar tüm sorunları çözdük. Dış cephede yaşanan sıkıntıları giderdik. Çatı yenilemesini de kısa süre içerisinde yapacağız” diye konuştu. 

Nazilli Pazarı’nın geceleri de ışıl ışıl bir alan olarak hizmet verebilmesi için gece aydınlatması yapacaklarını kaydeden Günel, otopark alanında ise asfalt çalışması gerçekleştireceklerini duyurdu. 

“BİR OY KENDİM BİR OY DA ÖZLEM ÇERÇİOĞLU İÇİN İSTİYORUM”

CHP MALATYA İL BAŞKANI YILDIZ: "TÜM BELEDİYE BAŞKANLARI ŞAHSİ MAL VARLIKLARINI VE BELEDİYE BORÇLARINI AÇIKLAMALI" CHP MALATYA İL BAŞKANI YILDIZ: "TÜM BELEDİYE BAŞKANLARI ŞAHSİ MAL VARLIKLARINI VE BELEDİYE BORÇLARINI AÇIKLAMALI"

5 yılda Kuşadası’nı diğer turizm bölgeleri tarafından örnek alınan bir kent haline getirmeye başladıklarını sözlerine ekleyen Günel, “Yapılamaz denilenleri yapıyoruz ve kaynakları doğru kullanılırsa her şeyi yapmanın mümkün olduğunu gösteriyoruz. Ardımızda bıraktığımız 5 yılda yapılanlara bakarak önümüzdeki 5 yıl için de desteğinizi bekliyorum. Sizden bir oy kendim, bir oy da Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı’mız Özlem Çerçioğlu için istiyorum” dedi. 

Kuşadası Nazilli Halk Pazarı Derneği Başkanı İbrahim Şahin ise Nazilli Pazarı’nın uzun yıllardır yaşadığı pek çok sorunun Başkan Günel döneminde çözüldüğünü söyledi.


Kaynak: anka