(İSTANBUL)- Kartal Belediyesi kreş öğrencilerinin ve Hasat Sanat Atölyesi öğrencilerinin hazırladığı ‘Renklerin İçinde Sergisi'nin açılışı, Kartal Belediyesi Fuaye Alanı’nda yapıldı.

Kartal Belediyesi, sanat tutkunlarını ve sanata gönül verenleri buluşturmaya devam ediyor. Akrilik boya tekniği kullanılarak oluşturulan tabloların da bulunduğu sergide, 42 eser yer aldı. Farklı yaş grubundaki öğrencilerin hazırladıkları eserler, sanatseverler tarafından büyük beğeni topladı.

Ayvalık Belediyesi ekipleri, bayramda 3 bin 660 ton çöp topladı Ayvalık Belediyesi ekipleri, bayramda 3 bin 660 ton çöp topladı

Sergiye, kreş öğretmenleri, veliler, birim müdürleri ve Başkan Yardımcısı Dilek Kars katıldı. Kars, sergiyi, sanatçı Dilek Turan ile gezerek eserler hakkında bilgi aldı ve Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel adına çiçek takdiminde bulundu.

Sanatla uğraşan bireylerin kendini benimsemiş, sevgiyi yüreğine katmış insanlar olduğunu belirten Dilek Turan, sanatın olmazsa olmaz olduğunu, çocukların kendilerini geliştirmeleri adına açılan bu serginin çok önemli bir yer tuttuğunu belirtti. Turan, “Kartal Belediyesi’ne ve Başkan Gökhan Yüksel’e bana bu fırsatı verdikleri için teşekkür ediyorum" diyerek konuşmasını tamamladı.

Kaynak: anka