(İSTANBUL)- Redbull ve Kartal Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü'nün iş birliğinde düzenlenen 'Red Bull Dance Your Style' etkinliğinin yarı finali, Kartal Meydanı'nda gerçekleşti. Genç dansçılar, Hindistan'daki büyük finale katılma hakkı kazanmak için sahnede kıyasıya mücadele etti.

Etkinlikte dansçılar, ikili gruplar halinde 'Kırmızı' ve 'Mavi' takım adlarıyla sırayla sahneye çıkarak, performanslarını sergiledi. Kazananlar, seyircilerin ellerine dağıtılan kırmızı ve mavi kartların kaldırılması ile belirlendi. Seyircilerden oluşan çoğunluk, hangi rengi kaldırdıysa o renkteki dansçı kazanan ilan edildi.

Meydanda kurulan Redbull çadırı, sıcaktan bunalan seyircilere serinleme imkanı sundu. Içeceklerin ücretsiz olarak servis edildiği çadırda, izleyiciler etkinlik boyunca enerji dolu anlar yaşadı.

"Gençlerimizin kendilerini gösterebilecekleri her alanda destekçiyiz"

Kartal Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Serkan Taş etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, “Genç yeteneklerin kendilerini gösterme fırsatı bulduğu bu tür organizasyonlara ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Redbull ile işbirliği içinde gerçekleştirdiğimiz bu etkinlik, Kartal'ın kültürel ve sanatsal zenginliğini artırma hedefimizin bir parçasıdır. Başkanımız Sayın Gökhan Yüksel’in öncülüğünde Kartal’da, gençleri sanata yönlendirebilecek ve kendilerini gösterebilecekleri etkinliklere ev sahipliği yapmaya, onlara destek olmaya devam edeceğiz" dedi.

Şehitkamil'de kurban kesimi, hijyenik ortamlarda yapıldı Şehitkamil'de kurban kesimi, hijyenik ortamlarda yapıldı

 

Kaynak: anka