Karadeniz Ereğli Belediyesi, 6-9 Şubat 2024 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) katıldı.

 TOKİ MAĞDURU VATANDAŞ: "AKP’YE OY VERDİĞİM İÇİN PARMAKLARIMI KESMEK İSTİYORUM" TOKİ MAĞDURU VATANDAŞ: "AKP’YE OY VERDİĞİM İÇİN PARMAKLARIMI KESMEK İSTİYORUM"

Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan EMITT 2024’de açtığı stant ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor.  Zonguldak Valiliği Zonguldak Turizm Altyapı Hizmet Birliği’nin (ZONTAB) öncülüğünde açılan stantta Kdz. Ereğli Belediyesi ilçenin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini tanıtıyor, yöresel ürünleri sergiliyor. 

Kdz. Ereğli Belediyesi Özel Kalem Müdürü Faruk Deniz, standı ziyaret edenlere Ereğli pidesi, Osmanlı çileği reçeli, fındık ikramının yapıldığını ve kenti tanıtan broşürler ile Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın boyama kitaplarının dağıtıldığını aktardı. Deniz, “Özel kalem Müdürlüğü personelimiz, İstanbul’da bulunan Ereğli ve Zonguldaklı hemşehrilerimizi cuma akşamına kadar 7. Salon 7411 no'lu Kdz. Ereğli standında ağırlamaya devam edecek” dedi.

Kaynak: anka