Denizbank İcra Kurulu Başkanı Hakan AteşSeçil Erzandavasıyla ilgili ilk kez konuştu. Davada Fatih Terim, Arda Turan, Semih Kaya, Muslera gibi futbol dünyasından isimler de yer alıyordu.

Fatih Terim, Arda Turan, Semih Kaya, Muslera gibi futbol dünyasının popüler isimlerinin de arasında bulunduğu birçok ismin adının karıştığı davanın kilit ismi Hakan Ateş, olaylı süreçle ilgili ilk kez konuştu.

Magazin Burada’nın haberine göre bir davette konuşan Ateş “Şahsi olarak hiçbir zaman demeç vermedim. Biz olaya kurum olarak bakıyoruz. 15 bin kişinin çalıştığı bir yer, bazen yanlış şeyler olabiliyor. Bazen yanlış davranışlarda bulananlar her bankada olur. Bizim talihsizliğimiz, karşıdaki tarafın kamuoyuna mal olmuş insanlar olması. Bu bir talihsizlik tabi ama ne yapalım hayat öyle bir şey” dedi.

Başkan Güner: “Sosyal demokrat belediyecilik, neo-liberal kentleşme anlayışı karşısında sürdürülebilir, planlamacı ve bütünsel bir kentleşme anlayışını savunmalıdır” Başkan Güner: “Sosyal demokrat belediyecilik, neo-liberal kentleşme anlayışı karşısında sürdürülebilir, planlamacı ve bütünsel bir kentleşme anlayışını savunmalıdır”

Hakan Ateş devamında “Hukuk herkes için hukuk, günün sonunda kimseden bir telkin falanda (İddia edildiği gibi Cumhurbaşkanı’ndan da) olmadı. Onu hep söylüyorlar. Biz normal hukuk nasıl neticelenirse ona göre gereğini yapacağız. Bugüne kadar da yaptık ama olaylar çok ortada. Ben fazla yoruma girmeyeceğim” ifadelerini kullandı.

Editör: Balcan Hande