Bu yıl 27’ncisi düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) yerli ve yabancı sektör temsilcileri ile bir araya gelen Eskişehir Büyükşehir Belediyesi (EBB) yetkilileri, turizmcileri Eskişehir'e davet etti. 

Her yıl binlerce sektör profesyoneline ev sahipliği yapan ve bu yıl 27’nci kez düzenlenen EMITT, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde yapıldı. Fuarda, EBB Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Turizm ve Tanıtma Şube Müdürlüğü yetkilileri de yer alarak Eskişehir’i tanıttı.

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI AKPOLAT’TAN “BEDELLİ ASKERLİK” İDDİALARINA YANIT: “ORGENERAL SALDIRAY BERK’İN ASKERİ OLARAK ONURLA, ŞEREFLE ERZURUM’DA ORDUMUZA HİZMET ETTİM” BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI AKPOLAT’TAN “BEDELLİ ASKERLİK” İDDİALARINA YANIT: “ORGENERAL SALDIRAY BERK’İN ASKERİ OLARAK ONURLA, ŞEREFLE ERZURUM’DA ORDUMUZA HİZMET ETTİM”

Büyükşehir yetkilileri, yerli ve yabancı sektör temsilcileri ile yaptıkları yüz yüze görüşmelerde Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in Eskişehir’e davet mesajını iletti. 

 

Kaynak: anka