EGO Genel Müdürlüğü, yolcular tarafından 2021-2022 yılları içerisinde otobüs, ANKARAY ve Metro İstasyonları’nda unutulan eşyaları, 25 Şubat Pazar günü açık artırma usulü ile satışa çıkaracak. Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenecek açık artırma, saat 14.00'te başlayacak.

EGO Genel Müdürlüğü, toplu taşıma araçlarında unutulan eşyaları, 25 Şubat 2024 Pazar günü saat 14'te açık artırma yöntemiyle satışa çıkaracak.

2021-2022 yılları içerisinde EGO otobüsleri ile ANKARAY ve Metro İstasyonları’nda bulunan ve sahibi çıkmayan kayıp eşyalar, Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda herkese açık olarak satışa sunulacak.

SES TRABZON ŞUBESİ: "HÜKÜMET KAŞIKLA VERDİĞİNİ KEPÇE İLE ALMA POLİTİKASINA DEVAM ETMEKTEDİR" SES TRABZON ŞUBESİ: "HÜKÜMET KAŞIKLA VERDİĞİNİ KEPÇE İLE ALMA POLİTİKASINA DEVAM ETMEKTEDİR"

Yasal sürenin tamamlanmasının ardından sahibine ulaşılamayan elektronik eşyalardan giysiye kadar binlerce eşyanın satışa sunulacağı açık artırma ABB TV, Youtube Kanalı ve Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Kaynak: anka