Alyors Grup bünyesindeki Orzaks İlaç, Eczacının Sesi Ödülleri’nde dört kategoride ödüle layık görüldü. 

Eczacının Sesi Ödülleri’nde, seçici kurulun adaylığa uygun bulduğu 32 firma ve ürün, 15 farklı kategoride yarıştı. Orzaks İlaç, takviye gıda ve eczacılık alanında 6 bin 620 eczacının oylarıyla belirlenen Eczacının Sesi Ödülleri'nde dört kategoride birden ödül kazandı. 

Orzaks İlaç, Yılın Takviye Edici Gıda Firması ve En İyi Çıkış Yapan Firma ödüllerine layık görüldü. Orzaks İlaç, ayrıca 2023 En İyi Eczane İletişim Ödülü ile Kahramanmaraş’ta yaşama geçirdiği Sarı Destek Projesi’yle de 2023 En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü’nün sahibi oldu. 

Ödüller, dün akşam DasDas’ta düzenlenen törende sahiplerine takdim edildi. Törene katılan Orzaks İlaç Pazarlama Direktörü Müge Turan, “En değerli paydaşlarımızdan olan eczacılarımızın oylarıyla dört kategoride birden ödül almak büyük bir mutluluk ve gurur kaynağıdır. Orzaks İlaç olarak, AR-GE'ye dayalı doğal ve yenilikçi ürünler ile liderlik ettiğimiz takviye gıda sektörüne katkı sunmaya gayret edeceğiz. Bizi bu ödüllere layık gören herkese teşekkür ederiz” dedi.

ADVERTORİAL YAYIN

Kaynak: anka