Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) bu yıl kapılarını 27’nci kez açtı. Sektör profesyonellerinin bir araya geldiği fuarda Didim de yerini aldı. 

EMITT’e Didim Turizm Altyapı Hizmet Birliği öncülüğünde katılan Didim Belediyesi fuarda özel olarak hazırlanan Didim standı ile yerini aldı. Didim standında, Didim Belediyesi Didim Turizm Altyapı Hizmet Birliği, Didim Ticaret Odası, Sivil Toplum Kuruluşları, dernekler, oteller ve turizmciler ilçeyi tanıtıyor. 

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI AKPOLAT, HAYATA GEÇİRDİKLERİ PROJELERİ BASIN MENSUPLARIYLA PAYLAŞTI BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI AKPOLAT, HAYATA GEÇİRDİKLERİ PROJELERİ BASIN MENSUPLARIYLA PAYLAŞTI

Fuarın ikinci gününde Didim standında açılış kokteyl düzenlendi. Kokteyle Didim Belediye Başkan Yardımcısı E. Öznur Gündoğdu, Didim Turizm Altyapı Hizmet Birliği Başkanı Sevinç Karataş, Didim Belediyesi Meclis üyeleri,E Didim Ticaret Odası Meclis üyeleri ve Sivil Toplum Kurumu temsilcileri ve çok sayıda Didimli turizmci katıldı. 

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Bodrum Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve birçok belediye başkanı Didim standını ziyaret ederek, Didim Belediye Başkan Yardımcısı E. Öznur Gündoğdu ile bir araya geldi.

 

Kaynak: anka