Yenişehir Belediye Başkanı Özyiğit: “31 Mart seçimleri Türkiye için umudun bitmediğini gösterdi” Yenişehir Belediye Başkanı Özyiğit: “31 Mart seçimleri Türkiye için umudun bitmediğini gösterdi”

(BİLECİK)- Bozüyük Belediyesi ücretsiz Sanatevi Yaz Atölyeleri, 'Yapay Zeka ile Drama' adlı atölye çalışmasıyla başladı.

Bozüyük Belediyesi'nin yaz boyunca öğrencilerin iyi vakit geçirerek tatillerini değerlendirebilmelerine ve kendilerini geliştirebilmelerine olanak sağlayacak atölye çalışmaları, Sanatevi’nde başladı.

9, 11 ve 13 yaş üzeri olmak üzere 3 farklı yaş grubunda düzenlenen 'Yapay Zeka ile Drama' adlı atölye çalışmasının eğitmeni Erdinç Yangel, öğrencileri ile birlikte çalışmalarının 1 hafta boyunca süreceğini belirterek, “Yapay Zekâ, günümüz dünyasında birçok konuda bize yardımcı oluyor. Her yenilik gibi, Yapay Zekâ da hızlı bir şekilde gelişiyor. Bu gelişmeleri kaçırmamak, ivedi bir şekilde hayatımıza entegre edebilmek için, soyut bir kavram olan Yapay Zekâyı hem anlamamız hem de aktif kullanmamız gerekiyor” dedi.

Sanatevi yaz dönemi atölye çalışmaları, Seramik Atölyesi, Kök Boya Üretim ve Tasarım Atölyeleri ile özel bireyler için Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu, Seramik ile Sanat Terapisi Atölyeleri ile devam edecek.

Kaynak: anka