(MUĞLA)- Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, mahalle ziyaretlerine Kızılağaç ve Çiftlik’te devam ederek, vatandaşları dinledi.

Türkbükü, Gölköy, Gümbet, Bitez ziyaretlerinin ardından Kızılağaç ve Çiftlik mahallelerinde de denetim ve incelemelerde bulunan Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, önceliğin halkın sorunlarının giderilmesi olduğunu ve bu doğrultuda tüm kurumlarla iş birliği içinde çalışacaklarını söyledi.

Balıkesirli çocuklar, tatili Büyükşehir’in Yaz Okulları’nda geçirecek Balıkesirli çocuklar, tatili Büyükşehir’in Yaz Okulları’nda geçirecek

Ziyaretlerde Başkan Tamer Mandalinci’ye, Başkan Yardımcısı Ahmet Yıldızhan, Çiftlik Mahalle Muhtarı Hasan Kocaman, Kızılağaç Mahalle Muhtarı Mehmet Karaca, meclis üyeleri ve ilgili birim müdürleri eşlik etti.

Su ve kanalizasyon hattı çalışmaları başta olmak üzere çeşitli konularda vatandaşlara bilgilendirme yapan Mandalinci, Gerenkuyu Mevkii’nde de incelemeler yaptı. Çiftlik Mahallesi'nde ise Bodrum Belediye AŞ bünyesinde hizmet veren Yalı Restorant'tan başladığı ziyaretinde halk plajında bulunan tatilcilerle ve çalışan personelle sohbet ederek bölgede el işi stantlarının açılacağı yerde de incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, vatandaşların sıkıntılarının ivedilikle giderilmesi için girişimlerde bulunacağını, ilgili bakanlıklarla iletişime geçerek bölgedeki tüm çalışmalar hakkında bilgi verileceğini söyledi.

Kaynak: anka