DEM PARTİ, İSTANBUL İL SEÇİM KURULU'NDAN ALINAN BAŞVURU TUTANAĞINI PAYLAŞTI: "ADAYLARIMIZ MERAL DANIŞ BEŞTAŞ VE MURAT ÇEPNİ İLE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ" DEM PARTİ, İSTANBUL İL SEÇİM KURULU'NDAN ALINAN BAŞVURU TUTANAĞINI PAYLAŞTI: "ADAYLARIMIZ MERAL DANIŞ BEŞTAŞ VE MURAT ÇEPNİ İLE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ"

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Erbil'de Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakan Yardımcısı Kubat Talabani ile görüştü. 

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler’in, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak ile birlikte dün gittiği Irak’taki temasları devam ediyor. Sabah saatlerinde Erbil’de Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) Başkanı Mesud Barzani, ardından da IKBY Başkanı Neçirvan Barzani ile görüşen Güler, daha sonra da IKBY Başbakan Yardımcısı Kubat Talabani ile bir araya geldi.  

Milli Savunma Bakanlığı’nın sosyal medya hesabında görüşmeden görüntülerle birlikte yapılan açıklamada, "Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak ile gittiği Erbil’de temaslara devam ediyor. Bakan Yaşar Güler, IKBY Başbakan Yardımcısı Kubat Talabani ile de bir görüşme gerçekleştirdi" denildi.

Kaynak: anka