Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), yüzde 100 yerli besi hayvanlarından elde edilen et ürünlerini, uygun fiyatlı olarak Başkent Market şubeleri ve ilçe ilçe gezen Başkent Mobil Market otobüsüyle vatandaşlara ulaştırmaya devam ediyor. Ramazan ayında başlayan uygun fiyatlı et satışı, 5 Nisan 2024 tarihinde sona erecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, zorlu ekonomik koşullarda Başkentlilerin yanında olmaya devam ediyor. Başkentlilerin taze, güvenilir ve hijyenik koşullarda uygun fiyatlı gıdaya ulaşması amacıyla, 7 Başkent Market ve Başkent Mobil Market otobüsü uygun fiyatlı et satışı 5 Nisan’da sona erecek. 

BAŞKENT MOBİL MARKET SON KEZ YOLLARA ÇIKIYOR

Başlatıldığı ilk günden itibaren yoğun ilgi gören Uygun Fiyatlı Et Satışı Kızılay, Batıkent Atlantis, Etimesgut, ASKİ, Şafaktepe, ABB ve GİMAT olmak üzere toplam 7 Başkent Market’te sürerken; çevre ilçelerde ise Başkent Mobil Market aracılığıyla vatandaşlara uygun fiyatlı et ulaştırılıyor.

ATATÜRK’ÜN AYVALIK’A GELİŞİNİN 90'INCI YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI ATATÜRK’ÜN AYVALIK’A GELİŞİNİN 90'INCI YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI

Başkent Mobil Market aracının 3, 4 ve 5 Nisan günlerinde uygun fiyatlı et satışı yapacağı son adresler ve saatleri şöyle:

-3 Nisan Çarşamba günü (bugün) Çamlıdere İlçe Meydanı - Saat 10.00-17.00 

-4 Nisan Perşembe günü (yarın) Hasanoğlan İlçe Meydanı Merkezi - Saat 11.00-17.00

-5 Nisan Cuma günü Bala İlçe Meydanı Merkezi - Saat10.00-17.00 

Kaynak: anka