ANKA HABER AJANSI 9 ŞUBAT 2024 GÜNDEMİ

 

09.30: Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, organize sanayi bölgeleri başkanları ve yöneticileri ile bir araya gelecek. (GÖRÜNTÜLÜ - CANLI) 

10.00: DİSK 17. Genel Kurulu, İstanbul’da toplanacak. Genel Başkan Arzu Çerkezoğlu, açılış konuşmasını yapacak. Genel Kurula, CHP Genel Başkanı Özgür Özel de katılacak. (GÖRÜNTÜLÜ – CANLI)

12.00: İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İSKİ Ömerli Havzası Çevre Projesi Açılış Törenine katılacak. (GÖRÜNTÜLÜ – CANLI)

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK SABİT  DİJİTAL DENEYİM MÜZE AÇILIŞINDA KONUŞAN İMAMOĞLU: “4 OLAN İBB MÜZELERİNİN  SAYISINI, 4,5 YILDA 22’YE ÇIKARTTIK” TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK SABİT DİJİTAL DENEYİM MÜZE AÇILIŞINDA KONUŞAN İMAMOĞLU: “4 OLAN İBB MÜZELERİNİN SAYISINI, 4,5 YILDA 22’YE ÇIKARTTIK”

12.00: İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, Ankara Ulus Meydanı'nda emeklilerin sorunları ile ilgili açıklama yapacak. (GÖRÜNTÜLÜ – CANLI)

14.00: CHP Aile ve Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, parti genel merkezinde; Medeni Kanun ile ilgili açıklama yapacak. (GÖRÜNTÜLÜ – CANLI)

15.00: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi'nde; MHP'nin Kuruluşunun 55. Yıldönümü Kutlama Etkinliklerine katılacak. (GÖRÜNTÜLÜ – CANLI)

16.00: Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Antalya Adayları Tanıtım Toplantısı'na katılacak. (GÖRÜNTÜLÜ - CANLI)

16.30: Türkiye’nin ilk uzay yolcusu Alper Gezeravcı'nın da yer aldığı Dragon Uzay aracının, dünyaya inmesi bekleniyor. (GÖRÜNTÜLÜ - CANLI) 

 

ANKA Haber Ajansı, iyi çalışmalar diler…

Kaynak: anka