(İSTANBUL) - “Beylikdüzü Kırlangıç Gençlik Festivali” bu yıl üçüncü kez gençleri müzikle, dansla, sporla ve eğlenceyle buluşturuyor. 

Beylikdüzü Yaşam Vadisi 1. Etap’ta başlayan ve 19 Mayıs’a dek sürecek Kırlangıç Gençlik Festivali kapsamında bu yıl ödüllü spor turnuvaları ve 19 Mayıs Gençliğin Ayak Sesleri Koşusu düzenlenecek.

Çeşitli sahne performanslarının da sergileneceği etkinliklerde; 17 Mayıs Cuma günü Off the Record, 18 Mayıs Cumartesi günü Beylikdüzü Gençlik Senfoni Orkestrası-Kırık Pena-Olur Öyle Hatalar, 19 Mayıs Pazar günü ise Türk pop müziğinin sevilen ismi Emir Can İğrek 6 Mayıs Gençliğimiz Var Sahnesi’nde müzikseverlerle buluşacak.     

Tüm komşularını 5 gün sürecek festivale davet eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, şunları söyledi:

“Bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz festivalimizde yine birbirinden kıymetli sanatçılarımızı ağırlayacağız. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı da birlikte kutlayacağımız festivalimize tüm komşularımız davetlidir. Festivalin detaylı programına sosyal medya hesaplarımızdan ve Beylikdüzü Belediyesi’nin web sitesi olan www.beylikdüzü.istanbul adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.”

Bodrum Belediyesi’nden eğlence mekanlarında gürültü kirliliği denetimi Bodrum Belediyesi’nden eğlence mekanlarında gürültü kirliliği denetimi

Kaynak: anka